Корзина
Позвоните нам и Вы получите СКИДКУ !!!Купить со скидкой

Гербицид Экспресс 75 в.г. (Express DuPont)

В наличии

2 599 грн.

Гербицид Экспресс 75 в.г. (Express DuPont)
Гербицид Экспресс 75 в.г. (Express DuPont)
2 599 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 405-54-29
   +380 (95) 030-28-12
  • Контактное лицо:
   отдел продаж
  • Адрес:
   Харьков, Харьковская область, 61000, Украина
 • Условия возврата и обмена

Гербіцид Експрес 75

 

Виробник – DuPont (Швейцарія)

 

Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг

 

Препаративна форма ― водно-водорозчинні гранули

 

Норма витрат – 30-50 г/га

 

Експрес препарат системної дії, який призначається для післясходової обробки однорічних і багаторічних бур'янів, особливо на проблемних посівах. До складу продукту входить активний інгредієнт трибенурон-метил, який протягом трьох годин зупиняє ріст клітин шкідливих рослин і, тим самим, робить їх знищення. Надалі, культурам вже нічого не заважає повноцінно розвиватися і брати з грунту всі необхідні речовини. Зовнішнє прояв ефекту гербіциду можна побачити через 5-8 діб з моменту його застосування, а повне знищення бур'яну відбувається на 10-25 добу. Теплі і вологі умови навколишнього середовища покращують якості речовини, а холодні і посушливі погіршують.

 

Обсяги споживання Гербіцид Експрес 75 використовують в обсязі 30-50 г/га одноразово або роздільно. Цей засіб краще використовувати з додатковим партнером Тренд 90. Завдяки такому змішання, прискорюється проникнення суміші у рослину через листя, за рахунок зменшення зовнішнього натягу робочої плівки і зниження випаровуваності. Сам Тренд 90 застосовують за схемою 100 мл на 100 літрів розчину. Якщо Експрес застосовують окремо, то час витримки має бути 5-7 днів.

 

В першу чергу, даний продукт застосовують до гібридів соняшнику компанії Дюпон, так як вони мають генетичну стійкість до Експресу, що дозволяє застосовувати препарат у широкий період розвитку культури: від появи 2 листків до 8-ми листків на стеблі на соняшнику під час раннього розвитку бур'яну.

 

Максимальна ефективність на однорічний бур'ян відбувається в момент раннього розвитку бур'яну: 6-8 листків на бур'яні. У цей момент вони повинні активно рости і не перебувати у стресовому стані. Для контролю над зростанням багаторічних бур'янів, слід застосовувати гербіцид від початку утворення розетки і до появи пагона. Властивості речовини забезпечують поліпшене вплив на амброзію, дурман звичайний, гірчак, біле марево, осоти та інші шкідливі бур'яни. Гербіцид Експрес 75 впливає більш ніж на 24 види бур'янів, серед яких знаходяться щириця, підмаренник чіпкий, незабудка польова, дикий мак, різновиди щавлю і гірчиці і багато інших.

 

Має високоефективні продукт для ліквідації широкого діапазону однорічних та багаторічних бур'янів в посівах соняшнику компанії Дюпон. Особливо сильний вплив надає на амброзію, лобода, осот. Гнучкість в застосуванні: від 2-х до 8-ми листків на культурі. Відсутні будь-які обмеження для сівозміни. Продукт післясходовий, який не залежить від вологості грунту та її структури. Речовина не залишається насіння після його використання, якщо застосовується суворо за рекомендацією. Для збільшення врожаю і максимального впливу на бур'ян, препарат Експрес можна використовувати з ґрунтовими гербіцидами.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры подсолнечник
Спектр гербицидной активности   одно- и многолетних двудольных сорняков
Характер действия пестицида Избирательного  
Тип воздействия на организм Системные  
Препаративная форма   Гранулы  
Химический состав Неорганические
Производитель   Du Pont de Nemours & Company
Страна производитель Швейцария
Упаковка
Упаковка Пластиковая банка
Вес 0.5 (кг)
 • Цена: 2 599 грн.