Корзина
Позвоните нам и Вы получите СКИДКУ !!!Купить со скидкой

Гербицид Гезагард Сингента (Gesagard Syngenta)

В наличии

1 631 грн./канистра

Гербицид Гезагард Сингента (Gesagard Syngenta)
Гербицид Гезагард Сингента (Gesagard Syngenta)
1 631 грн./канистра
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 405-54-29
   +380 (95) 030-28-12
  • Контактное лицо:
   отдел продаж
  • Адрес:
   Харьков, Харьковская область, 61000, Украина
 • Условия возврата и обмена

Одним з найбільш ефективних і практичних видів гербіцидів, що використовуються для боротьби з бур'янами, гербіцид Гезагард від Сингенти. Однією з головних причин зниження врожайності польових та овочевих культур  засміченість полів бур'янами рослинами. Сьогодні для підвищення ефективності процесу боротьби з бур'янами у сільськогосподарських угіддях використовують гербіциди.

Вид гербіциду - грутовий (до сходів)

Культури ― картопля, овочеві культури, соняшник, соя, горох

Діюча речовина ― 500 г/л прометрин

Хімічна группа ― триазины

Класифікація ВООЗ ― 3 (малотоксичний)

Упаковка – пластикова каністра 5 л

Препаративна форма ― концентрат суспензії

Виробник – Монсато (Швейцарія)

 

 

Основне призначення Гезагарда полягає в знищенні бур'янів на полях, луках, на виноградниках, прибудинкових та присадибних ділянках. Даний вид гербіциду відноситься до препаратів виборчого типу дії: це означає, що при його використанні можна бути впевненим на 100 % в тому, що спектр його дії буде поширюватися тільки на бур'янові види рослинності, не заподіюючи ніякої шкоди культурним рослинам, які ростуть на земельній ділянці, ні людині, ні тваринам.

Примітка. При попаданні на паростки бур'янів гезагард швидко поглинається кореневою системою сходів, а також їх листової пластиною. Це означає, що гербіцид однаково активно діє як на вже зійшов бур'яни, так і на ті, які тільки сходить.

 

Максимальної ефективності газагард досягає, якщо його наносити на бур'яни, які знаходяться на досходового стадії (на пагонах не більше 3х аркушів). Гербіцид відрізняється досить широким спектром дії Гербіцид відрізняється досить широким спектром дії. В результаті не дає жодних шансів не тільки однорічним 2 дольным бур'янам, але і всіх видів злакових. Крім того, Гезагард відрізняється досить тривалим захисним періодом, тривалість якого досягає 10-13 тижнів.

Ефективність препарату, а також термін його дії залежать від факторів: Географічні та ґрунтові показники регіону, в якому використовується гербіцид. Нормативи витрачання гербіциду. У продаж гезагард надходить в пластикових упаковках, об'ємом 0,5 кг або 5 кг.

ОСОБЛИВОСТІ МЕХАНІЗМУ ДІЇ

Практичність і високий показник результативності функціонування даного гербіциду полягає в механізмі його дії: блокування реакції Хілла, гальмування фотосинтезу, саме завдяки цьому вдається домогтися знищення бур'янів, так як гальмується процес фотосинтезу, а без нього рослини не життєздатні.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ДАНОГО ВИДУ

Переважні особливості препарату Переважні особливості препарату Гезагард як гербіциди для картоплі та інших овочевих і технічних культур користується величезною популярністю, що визначає його високі продажі.

На закінчення хотілося б сказати, що застосування гербіцидів у якості препаратів для боротьби з бур'янами дає позитивні результати тільки за умови дотримання інструкції приготування і використання суміші. Якщо ви хочете добитися високого врожаю технічних культур або обширного переліку овочевих культур, гербіцид гезагард підходить для цього ідеально. Крім того, що ви зможете досягти позитивних результатів, ви також заощадите кошти, так як даний вид гербіциду відрізняється економним витратою.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры картофель, овощные культуры, подсолнечник, соя, горох
Спектр гербицидной активности   однолетние двудольные и злаковые сорняки
Характер действия пестицида Избирательного  
Тип воздействия Системные  
Препаративная форма   Водная суспензия
Химический состав Неорганические
Содержание действующего вещества 500 г/л прометрин
Производитель   Syngenta
Страна производитель Швейцария
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Объем 5.0 (л)
 • Цена: 1 631 грн./канистра