Корзина
Позвоните нам и Вы получите СКИДКУ !!!Купить со скидкой

Инсектицид Димевит, КЕ (УкрАвит) (аналог Би-58)

В наличии

166 грн.

Инсектицид Димевит, КЕ (УкрАвит) (аналог Би-58)
Инсектицид Димевит, КЕ (УкрАвит) (аналог Би-58)
166 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (98) 405-54-29
 • +380 (95) 030-28-12
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 405-54-29
   +380 (95) 030-28-12
  • Контактное лицо:
   отдел продаж
  • Адрес:
   Харьков, Харьковская область, 61000, Украина
 • Условия возврата и обмена

Інсектицид ДИМЕВІТ (аналог Бі-58) - ефективний інсекто-акарицид для знищення безлічі видів шкідливих комахів та кліщів.

 

Речовина: диметоат у змісті 400 г/л.

Вид речовини: концентрат емульсії.

Тара: 5л, 20л

 

Контактно-системний інсектицид Димевит, що володіє також акарицидною дією, забезпечує комплексний захист плодово-ягідних і злакових культур від шкідливих комах.

 

Сумісність: диметоат дозволений до застосування в складі бакових сумішей з багатьма пестицидами крім тих, які мають лужною реакцією, а також препаратів, виготовлених на основі сірки, або належать до хімічної групи сульфонілсечовин. Механізм дії: активна речовина інсекто-акарицидів, потрапляючи в організм комахи з отруйним соком обробленого рослини, або шляхом контакту з покривами тіла шкідника, фосфорилирует ацетилхолинэстеразу. Пов'язуючи фермент, який важливою ланкою в передачі нервового імпульсу, диметоат порушує процес гідролізу ацетилхоліну, що відповідає за зниження збудження. В результаті у комахи виникає тремор, порушується дихання і серцева діяльність, потім настає параліч і повна загибель. Спектр дії: знищення клопа шкідливої черепашки, плодожерок, пьявиц, попелиці, молей, листовійок, трипсів, щитівок, кліщів, листогризучих гусениць, злакових мух, пильщика яблуневої плодової. Застосовується на посівах зернових колосових культур, насадженнях яблуні і виноградників. Аналогічні препарати використовуються також для захисту цукрових буряків і бобових.

 

Спосіб застосування: інсекто-акарицид вноситься дворазово в період вегетації культурних рослин, починаючи з етапу початкового появи личинок шкідливих комах. Тривалість захисної дії пестициду триває від 10 до 15 днів.

Період очікування до початку збирання врожаю становить 30 діб після обробки посівів злакових і 40 діб з моменту внесення Димевита на плантації, засаджені яблунею і насадження виноградників. Доза концентрованого препарату становить 1,0-2,0 л/га в залежності від виду винищуваних комах, а витрата робочого розчину дорівнює нормі 200-300 л/га для польових культур і 500-1000 л/га у разі обробки саду і виноградників. Внесення виробляється за допомогою наземної апаратури, в умовах діапазону температур від 15 до 25°С вище нуля і швидкості вітру до 5 м/с. Ефективність дії пестициду безпосередньо залежить від якості і рівномірності покриття листової поверхні культур робочим розчином.

 

Властивості препарату: контролює види, стійкі до піретроїдів, має як контактним, так і системною дією, забезпечуючи повноцінне знищення ряду шкідників, швидко і ефективно впливає на комах в основні періоди їх розвитку, не фитоциден, захищає культури від шкідливих комах понад 14 діб.

Рівень токсичності: 2 клас небезпеки, малотоксичний за даними ВООЗ.

Вихід працівників з метою проведення механізованих робіт може здійснюватися через 4 доби з моменту внесення, ручна праця виконується не раніше, ніж через 10 діб після обробки.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры Подсолнечник, озимый и ярый ячмень и пшеница, свекла, бобовые, виноград, фруктовые
Характер действия пестицида Избирательного  
Препаративная форма   Концентрат эмульсии
Химический состав Неорганические
Содержание действующего вещества диметоат, 400 г/л
Производитель   УКРАВИТ
Страна производитель Украина
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Объем 20.0 (л)
 • Цена: 166 грн./л